Inkubátor pro plazy s termostatem RT-2

 
  • 1 z 2
 

Inkubátor z polystyrenového boxu. Součástí je topná fólie 8W a termostat RT-2.

Dostupnost Skladem do 2-3 dnů
1 079 Kč    
Kategorie Inkubace
 

Základem inkubátoru je polystyrenový termobox s vnějším rozměrem 395 x 335 x 365 mm (délka x šířka x výška), který skvěle udržuje teplotu. Další součástí inkubátoru je tepelný zdroj - topná fólie Ultratherm Viv Hamster 8WFólie je přilepena na spodní straně víka. 

Stálost teplot je zajištěna termostatem RT-2. Ten zajistí, že v případě rostoucí teploty nad námi stanovenou mez vypne tepelný zdroj (topnou fólii). Stejně tak funguje v opačném případě, kdy hlídá, aby teplota výrazně neklesla. Vzhledem k nalepovací stupnici s přesností na 1°C doporučujeme kontrolu nastavené teploty pomocí teploměru. 

Návod k použití: Čidlo na kabelu termostatu umístěte dovnitř boxu, kde potřebujete hlídat inkubační teplotu. Na stupnici termostatu nastavte požadovanou teplotu. Topnou fólii zapojte do zásuvky na termostatu. Termostat zapojte do zásuvky. Kontrolní světlo se rozsvítí vždy, když termostat zapne topení.

 

Vnější rozměry boxu ( d x š x v) 395 x 335 x 365 mm
Vnitřní rozměry boxu (d x š x v) 325 x 265 x 295 mm
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JM Avatar autora | 4.9.2019
Jednoduchý, levný inkubátor s kterým jsem bez sebemenšího problému odinkuboval letošní snůšky. Co víc si od inkubátoru přát:)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.