Lucky Reptile EGG O´BATOR

 
 

Inkubátor se zajímavým designem, určený pro první krůčky začínajících chovatelů.

Dostupnost Skladem do 2-3 dnů
2 399 Kč    
Kategorie Inkubátory
 

Ideální typ inkubátoru pro začínající chovatele. Své uplatnění však jistě najde i u chovatelů, kteří mají pouze jeden pár zvířat jako mazlíčky a snůšky vajec jsou pak spíše sporadické, popř. tam, kde agama, gekončík nebo užovka náhle snesla vajíčka, se kterými chovatel nepočítal.

Vnitřní kapacita tohoto inkubátoru je cca 4 L, což je postačující pro 3 krabičky se snůškami vajec. Tyto krabičky jsou součástí balení. Vnitřní rozměr krabičky je 105x105x45 mm, vnější rozměr 118x118x50 mm.

 

inkubátor lucky reptile egg o´battor (1)

inkubátor lucky reptile egg o´battor (2)

Uvedení inkubátoru Egg O´Bator do provozu je tak jednoduché, jak jen to může být: stačí inkubátor zapojit do zásuvky el. vedení a vybrat jeden ze tří přednastavených teplotních programů, tj. 26°C, 29°C a 32°C. Tyto teploty jsou perfektní pro většinu základních druhů plazů, jako jsou gekončíci noční, agamy vousaté, chameleoni jemenští nebo korálovky či užovky. Návody k chovu těchto druhů, tipy a triky pak najdete v přiloženém manuálu.

inkubátor lucky reptile egg o´battor (3)

Kryt inkubátoru má skvělé izolační vlastnosti, což minimalizuje vliv okolní teploty. Tím může být garantována velmi nízká spotřeba el. proudu, pouze 5W/hod.

Vnitřní rozměry 11,5x14,5x22 cm
Vnější rozměry 28x26x32 cm
Spotřeba proudu 230V 5W/hod
Voltáž 230V (50/60 Hz)
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.