Arcadia OmniGold 300g

 
  • 1 z 2
 

Kompletní krmivo pro všežravé druhy plazů. Může tvořit až 85 % krmné dávky.

Dostupnost Není skladem
459 Kč
Kategorie Krmivo pro plazy a obojživelníky
 

EARTHPRO OMNIGOLD od značky Arcadia je instantní krmivo určené pro všežravé druhy jako jsou teju, tilikvy, některé druhy varanů, pralesní druhy želv, agamy vousaté a další. Vzhledem k obsahu proteinů krmivo není vhodné pro čistě suchozemské druhy želv.

Jedná se o prášek vyrobený 100% z přírodních surovin, který se míchá s vodou pro vytvoření gelu. Ten je možné podávat naporcovaný v misce, nebo je zkrmován z pinzety.

OmniGold je snadnou a výtečnou možností, jak plazy krmit tím nejlepším, vyváženým a finančně příhodným kompletním krmivem. V závislosti na daném druhu může toto krmivo tvořit 85–90% celkové krmné dávky. Obsahuje správný poměr zeleniny/rostlin (cca 50 %), maso/hmyz (40 %) a ovoce (10 %), vitamíny a minerály. OmniGold je z přírodních ingrediencí, které tvoří velkou část divoké stravy, včetně hlemýžďů, žížal, hmyzu, včelího pylu a vajec, které byly dosud těžko dostupné. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva či dochucovadla. 

Složení: kuřecí moučka, karotka, mouční červi, vápník, proteiny, krevetky, celer, sušený hmyz, karubin (vláknina z rohovníku), jablka, minerální prášek, petržel, bourci morušoví, smetánka lékařská, dextróza, vojtěška, tykev, krevní moučka, šneci, papája, banán, brokolice, celá vejce, ibišek, žížaly, premix vit. B, maliny, Spirulina, med, včelí pyl, borůvky.

Krmný návod: Smíchejte 1 díl krmiva se dvěma díly horké vody. Množství vody lze upravit podle toho, jak hustá má výsledná směs být. Poté zchlaďte v ledničce. Směs vytvoří tuhý gel, který je možné nabízet v miskách. Denně odstraňujte nezkonzumované zbytky. Je vhodné občas nabídnout živý krmný hmyz či rostlinné krmivo, aby měli plazi zachován přirozený způsob života.

Nutriční aditiva: vitamín B1 10 mg/kg, vitamín B2 16 mg/kg, vitamín B6 20 mg/kg, vitamín B12 50 mcg/kg, vitamín K 6 mg/kg, kys. nikotinová (vit. B3) 80 mg/kg, kys. pantothenová 40 mg/kg, kys. listová 5 mg/kg, Biotin 1000 mcg/kg.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 31 %, hrubý tuk 7 %, hrubá vláknina 3 %, hrubý popel 12 %, vlhkost max. 8 %.

Hmotnost 300 g

Arcadia EarthPro OmniGold 300 g


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: