Terrario Paraguay Muds Powder Jemná rašelina 5l

Kód: TR PM-POW
119 Kč
Skladem (1 ks)

Prvotřídní terarijní rašelina pro vlhká tropická terária.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terrario Paraguay Muds Powder Jemná rašelina 5l

Terrario Paraguya Muds je pečlivě vytříděná terarijní rašelina. Díky možnosti přimíchání prakticky k libovolnému substrátu jde o nejuniverzálnější podestýlku využívanou pro spoustu druhů převážně obývajících spodní patra tropických deštných lesů. Rašelina tvoří samostatně nebo jako příměs k jiným substrátům ideální podklad pro mnoho druhů plazů, obojživelníků, pavoukovců, šneků a hmyzuDíky svým přirozeným fungicidním vlastnostem tento substrát neplesniví. Rašelina se chová stejně jako v přírodě, tj. může zůstat vlhká stovky let a udržovat na svém povrchu život, například rostliny a mechy. Proto se doporučuje jako hlavní substrát nebo jako doplněk k jiným substrátům ve vlhkých nebo dokonce částečně zaplavených teráriích.

Rašelina je sušená, což zaručuje 100% účinnost absorpce vody. Rašelina může být před vložením do terária pokropená nebo dokonce zcela namočena. Objem v balení je 5 litrů, ale po namočení (a rozdrcení v případě hrudek a vláken) je objem substrátu větší.

  • výtečně simuluje humusovou půdu v tropických deštných lesích
  • vynikající schopnost udržovat vlhkost
  • substrát neobsahuje žádné chemikálie a hnojiva
  • vhodné pro kladení vajec mnoha druhů
  • pH 3,5 - 5,5 ideální jako příměs k zemině pro kyselomilné rostliny


Značka Terrario dbá na vysokou kvalitu substrátu. Kromě rychlé přepravy z místa sběru jsou sterilizovány UVC světlem, takže jsou zbaveny hub, bakterií a spor plísní. Neobsahují žádná umělá barviva, hnojiva, kondicionéry ani konzervační látky.


Doplňkové parametry

Kategorie: Terarijní substráty a podestýlky
Objem balení: 5 litrů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: