DOVOLENÁ - objednávky přijaté do 27.5. budou odesílány nejdříve 28.5. Děkujeme za pochopení.

Teraristika

Terarijní potřeby pro začínající i profesionální chovatele

Jsme specialisté na osvětlení terária. Veškeré zdroje máme odzkoušené v našem chovu s těmi nejlepšími výsledky. Naleznete zde lampy do terária - UVB žárovky, UVB zářivky, výhřevné žárovky, denní světlo, dezinfekční zářivky a další světla do terárií.

Zprovoznění osvětlení do terária se neobejde bez spolehlivé elektroinstalace. Najdete zde vše od objímek přes přívodní šňůry a prodlužovačky až po spínací hodiny, které za vás ráno rozsvítí a večer zhasnou terárium.

Dříve nebo později musí většina chovatelů řešit inkubaci vajec a odchov mláďat. K tomu je potřeba kvalitní inkubátor pro plazy s termostatem a dalšími funkcemi. Vajíčka inkubujeme ve speciálních plastových krabičkách, kde jsou zahrabaná v inkubačním substrátu jako je vermikulit nebo perlit.

Následuje kategorie s krmením. Nabízíme krmiva pro ještěry jako jsou agamy vousaté, trnorepové nebo leguáni zelení. Zaměřujeme se také na krmiva pro želvy (suchozemské i vodní). 

Kromě osvětlení nabízíme i tepelné zdroje jako jsou topné fólie. Pro jejich kontrolu a ovládání jsou pak určeny kvalitní termostaty do terárií a teploměry.

Nesmíme zapomenout ani drobné položky, které jsou však v chovu nezbytné. Jedná se o vitamíny a minerály pro plazy. Důraz klademe na kvalitní složení, přilnavost na potravu, ale také na chuť ovlivňující dobrý příjem našimi šupinatými miláčky.

V neposlední řadě chybí k dokonalosti už jen dobře zvolená dekorace do terária a doplňky jako jsou různé misky, napáječky a umělé rostliny.

 

 

 
8
4299184299

Stránka 1 z 10 - 177 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 10 - 177 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.