DOVOLENÁ - objednávky přijaté do 27.5. budou odesílány nejdříve 28.5. Děkujeme za pochopení.

ARCADIA D3 COMPACT 23W 10.0 UVB

 
  • 1 z 2
 

Pro druhy s vysokými nároky na UVB záření - pro agamy vousaté, trnorepy, leguánky obojkové a suchozemské želvy.

Dostupnost Skladem do 2-3 dnů
650 Kč    
Kategorie UVB kompaktní zářivky
 

Kompaktní žárovky Arcadia jsou velmi šikovným a úsporným řešením, jak poskytnout plazům světlo a správné množství UVB záření. Vydávají pouze malé množství tepla, proto se hodí i do velmi malých terárií (jako jediný zdroj světla a UVB), nebo jako dodatečný zdroj do velkých terárií (pro vytvoření lokálního místa pro slunění s dostatkem UVB).

Arcadia D3+ Compact 10.0 UVB s wattáží pouhých 23W je určena pro agamy vousaté, agamy límcové, trnorepy, varany, suchozemské i vodní želvy a ostatní plazy z pouštních oblastí.

  • velký výdej světla
  • optimální výdej UVB pro dané druhy
  • světlo plného spektra s perfektním zobrazením barev (7000K)
  • nepotřebují žádný předřadník, stačí našroubovat do objímky
  • nikdy neblikají

 

Kompaktní žárovky Arcadia najdou své uplatnění všude tam, kde nemůžeme nebo nechceme instalovat zářivky. Všechny kompakty Arcadia jsou vyráběny patentovanou technologií, zaručují proto vysokou užitnou hodnotu a jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Zaručujeme Vám perfektní osvětlení terária po dobu celého jednoho roku.

Pro optimální výkon kompaktních žárovek Arcadia doporučujeme jejich instalaci do odpovídajícího reflektoru, který směřuje světlo správným směrem.

Doporučení: stejně jako všechny ostatní zdroje UVB záření doporučujeme kompaktní žárovky obměňovat nejpozději po 10 měsících používání, aby byl zajištěn optimální výdej UVB záření.

Patice E27
Příkon 23 W
Životnost UV-B záření cca 2.900 hodin
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.