ARCADIA D3 COMPACT 23W 10.0 UVB

 
  • 1 z 2
 

Pro druhy s vysokými nároky na UVB záření - pro agamy vousaté, trnorepy, leguánky obojkové a suchozemské želvy.

Dostupnost Skladem
650 Kč    
Kategorie UVB kompaktní zářivky
 

Kompaktní žárovky Arcadia jsou velmi šikovným a úsporným řešením, jak poskytnout plazům světlo a správné množství UVB záření. Vydávají pouze malé množství tepla, proto se hodí i do velmi malých terárií (jako jediný zdroj světla a UVB), nebo jako dodatečný zdroj do velkých terárií (pro vytvoření lokálního místa pro slunění s dostatkem UVB).

Arcadia D3+ Compact 10.0 UVB s wattáží pouhých 23W je určena pro agamy vousaté, agamy límcové, trnorepy, varany, suchozemské i vodní želvy a ostatní plazy z pouštních oblastí.

  • velký výdej světla
  • optimální výdej UVB pro dané druhy
  • světlo plného spektra s perfektním zobrazením barev (7000K)
  • nepotřebují žádný předřadník, stačí našroubovat do objímky
  • nikdy neblikají

 

Kompaktní žárovky Arcadia najdou své uplatnění všude tam, kde nemůžeme nebo nechceme instalovat zářivky. Všechny kompakty Arcadia jsou vyráběny patentovanou technologií, zaručují proto vysokou užitnou hodnotu a jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Zaručujeme Vám perfektní osvětlení terária po dobu celého jednoho roku.

Pro optimální výkon kompaktních žárovek Arcadia doporučujeme jejich instalaci do odpovídajícího reflektoru, který směřuje světlo správným směrem. Naopak nedoporučujeme zejména keramické květináče!

Doporučení: stejně jako všechny ostatní zdroje UVB záření doporučujeme kompaktní žárovky obměňovat nejpozději po 10 měsících používání, aby byl zajištěn optimální výdej UVB záření.

Patice E27
Příkon 23 W
Životnost UV-B záření cca 2.900 hodin
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.