Výroba terárií

Terárium na míru přímo od chovatele

Kromě prodeje terarijních potřeb a osvětlení se zabýváme zakázkovou výrobou terárií z laminátových desek s plastickou 3D stěnou

Dle druhu zvířete vám rádi poradíme vhodný rozměr terária a vybereme ideální osvětlení. Díky našim letitým zkušenostem s chovem terarijních zvířat máte jistotu, že od nás dostanete takové terárium, které bude zajišťovat optimální prostorové i světelné podmínky k životu vašeho chovance

TERÁRIA vyrábíme z LAMINÁTOVÝCH DESEK

Terária vyrábíme z kvalitních lamino desek od prvotřídního výrobce EGGER, které jsou na hranách oblepené ABS hranou o síle 2 mm. Hrany jsou díky tomu jako nové několik let.

Laminátové desky mají nespočet výhod oproti teráriím skleněným. Desky mají skvělé tepelně izolační vlastnosti, proto se snáze vytopí a tak přináší úsporu elektřiny. Dřevěná terária jsou prakticky nerozbitná, proto se vyznačují delší životností. Na výběr je bezpočet různých dekorů, díky čemuž terárium dokonale ladí s vaším interiérem. Kromě samotných terárií vyrábíme i skříně a komody.

DOSTATEČNÉ VĚTRÁNÍ

S našimi terárii nemusíte mít strach, že v nich bude nedostatek čerstvého vzduchu. Větraní je řešeno dostatečně velkými hliníkovými mřížkami ve spodní části a vysoce pevnou nerezovou síťovinou ve stropní části terária. Tím je zajištěna optimální cirkulace vzduchu. Přední mřížka je navíc podlepena velmi jemnou kovovou tkaninou tak, aby nedocházelo k úniku krmného hmyzu ani k propadávání písku.

podlepená mřízka pletivem1

doprava

Pro terárium je možné si přijet osobně k nám do Nové Paky. Terária také posíláme prostřednictvím paletové přepravy po celé ČR i na Slovensko. Po dohodě je možný i osobní rozvoz.

PLASTICKÁ 3D STĚNA JE DOMINANTOU TERÁRIA

Plastická stěna je dominantním dekoračním prvkem celého terária a zároveň je vysoce účelná. Naším cílem je nabízet co nejpřirozenější členité pozadí, které zvíře maximálně využije. 

  • důraz na praktičnost - minimum skulin pro krmný hmyz, jednodušší tvary, snadná omyvatelnost
  • líbivý vzhled a poměrně realistické zpracování

 

Ukázka realizovaných terárií

Terárium pro agamu vousatou se skříňkou a dvojitým stropem s odklápěním. Pozadí: imitace pískovce, rozměry: 135 x 55 x 60 cm, dekor lamina: dub halifax.

dub halifax terarium

 

Terárium pro agamu vousatou. Pozadí: imitace pískovce, rozměry: 135 x 70 x 70 cm, dekor lamina: bílá.

zmenšeno_1

 

Terarijní stěna - dvojterárium pro agamu vousatou. Pozadí: imitace šedé skály, rozměr: 145 x 50 x 65 cm, dekor lamina: černá.

zmenšeno

Terarijní stěna - 2x terárium pro agamu vousatou (120 x 60 x 50 cm) a 1x terárium pro chameleona jemenského (120 x 60 x 100 cm). Pozadí: imitace šedé skály, dekor lamina: ořech aida.

Lucie Lazarová 

Terárium pro agamu vousatou. Pozadí: imitace šedé skály, rozměry: 105 x 55 x 55 cm, dekor lamina: bílá.

b%C3%ADl%C3%A9%20ter%C3%A1rium%20pro%20agamu%20vousatou

3D pozadí pro trnorepy skalní.

terasvět výroba terárií (8)

 

Terárium pro agamu vousatou se skříňkou a zkoseným rohem. Pozadí: imitace šedé skály, rozměry: 120 x 60 x 60 cm, dekor lamina: fleetwood.

Terárium se skříňkou pro agamu

 Terárium pro agamu vousatou. Pozadí: imitace šedé skály, rozměry: 135 x 70 x 50 cm, dekor lamina: dub bardolino.terárium agama

 Rohové terárium pro agamu vousatou. Pozadí: imitace šedé skály, dekor lamina: bílá. 

rohové terárium pro agamy-zmenšené pro web

Terárium pro leguánky obojkové. Pozadí: imitace pískovce, rozměry: 125 x 60 x 60 cm, dekor: dub bardolino.terárium pro leguánky obojkové

Terárium pro gekončíky noční. Pozadí: imitace pískovce, rozměr: 100 x 50 x 45 cm, dekor lamina: dub bardolino.

terasvět výroba terárií (2)

Další terária ...

terasvět výroba terárií (5)

terasvět výroba terárií (1)

terasvět výroba terárií (6)

terasvět výroba terárií (7)

terasvět výroba terárií (4)