Arcadia EarthPro BioRevitaliser

Kód: RAREPSR450
287 Kč

Zvolte variantu

Oživující substrát do terárií obohacený o mnoho cenných mikroprvků, živin a vulkanická rezidua. Vhodný do bioaktivních terárií a pro růst rostlin.

Detailní informace

Hmotnost: 450 g
Skladem (>3 ks) | RAREPSR450
287 Kč

Detailní popis produktu

Arcadia EarthPro Bio-Revitaliser

Novinka mezi substráty od přední značky Arcadia, která se snaží co nejvíce přiblížit přírodním podmínkám. Tento bioaktivní substrát může být přimíchán k dalším substrátům jako jsou písek, různé druhy zeminy, kůry, jílu apod. Následně je vhodné přidání menšího množství jednou za měsíc pro zachování potřebných vlastností. Navrací do substrátu mnoho důležitých esenciálních minerálů, mikro a makro živin a bioaktivních aminokyselin. To zajistí fantastický růst rostlin a dostatek přirozené potravy pro různé mikroorganizmy.

Tento substrát je vhodný pro různé druhy ještěrů, hadů, želv, obojživelníků i bezobratlých. Stejně tak je ideální pro pěstování rostlin.

  • ideální poměr minerálů a organických látek
  • zajistí optimální provzdušnění substrátu
  • obsahuje kompost a vulkanickou lávu, což zlepšuje drenážní vlastnosti
  • skvěle se v něm daří rostlinám
  • díky mikroorganizmům vytváří vhodné mikroklima
     

Co znamená bioaktivní?
Bioaktivní substrát nebo i celé terárium představuje kus přírody s přirozenými procesy, které se v ní odehrávají. Základem pro vytvoření takového prostředí jsou vhodné přírodní prvky v kombinaci s mikroorganizmy. Substrát Arcadia Earth Mix je vhodný pro přímou výsadbu rostlin a vysazení mikroorganizmů jako jsou například chvostoskoci nebo stínky. Tento malý ekosystém pak zajistí, že se zbytky potravy a trus zvířat přirozeně rozkládá a slouží pro další účely. V závislosti na velikosti a vybavení bioaktivního terária v něm můžeme chovat plazy a obojživelníky v podmínkách, které téměř identicky napodobují divokou přírodu.

 

Arcadia EarthPro BioRevitaliser

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: