Rosící zařízení a mlhovače do terária

V této kategorii naleznete rosící zařízení, mlhovače a dešťovače do terárií včetně náhradního příslušenství. Jedná se o zařízení, která slouží ke zvyšování vlhkosti v teráriích, ve kterých žijí živočichové z vlhkých oblastí. Napodobují tak přírodní podmínky tropických deštných lesů. 

Mlhovače jsou zařízení pro výrobu mlhy. Imitují ranní mlhu v pouštních teráriích a tropickou mlhu v tropických teráriích. Levnější variantou je ultrazvukový mlhovač Fogger, který vytváří mlhu pomocí keramické membrány. Keramická membrána má omezenou životnost, proto je potřeba ji jednou za čas vyměnit. Tento typ mlhovače nemá zásobník na vodu. Je potřeba ho umístit do vodní části terária, vodopádu nebo do jiné nádoby s vodou. Další variantu tvoří mlhovače, které mají zásobník na vodu a umožňují nastavit čas, frekvenci a množství mlhy. V našem chovu se osvědčil GiganTerra Digitální mlhovač. Po dokoupení příslušenství umožňuje navíc mlhování dvou terárií najednou.

Rosící zařízení a dešťovače slouží k automatizovanému zavlažování terárií. U těchto zařízení lze nastavit čas a intenzita rosení. Můžete si tak terárium zavlažovat dle potřeby a nemusíte se namáhat s ručním rosením.

 

Nejprodávanější

89
38351893835
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem