Lucky Reptile Super Rain NANO

 
 

Lucky Reptile Super Rain NANO - tiché rosící zařízení.

Dostupnost Skladem do 2-3 dnů
1 853 Kč    
Kategorie Rosící zařízení, mlhovače
 

Super Rain Nano od Lucky Reptile je zmenšeninou populárního rosícího zařízení Super Rain II. Hodí se především pro menší terária, optimální funkce je zajištěna při provozu dvou trysek, může však fungovat až se čtyřmi tryskami.

Největší výhodou je maximálně tichý chod přístroje, Super Rain Nano je tedy ideální pro terária v pokojích.

Lucky Reptile Super Rain Nano (1)_1

Kompletní sada Super Rain Nano sestává z čerpadla v elegantním krytu, 2 trysek s T-konektorem a šroubením, filtru, 4 přísavek, plastových úchytek a ucpávek. Čerpadlo je již vybaveno hadičkami pro rozvod vody o celkové délce 3 m. Hadičky je možné zkracovat pomocí ostrých nůžek.

Lucky Reptile Super Rain Nano

Vodu je možné čerpat přímo z terária díky kovovému filtru (zlatá součástka na obrázku výše), např. z bazénku nebo ze spodní části terária, pokud je vytvořena drenáž. Vytvoří se tak uzavřený okruh vody, stačí ji pouze občas dolévat.

Pokud hledáte výkonnější přístroj pro více terárií, doporučujeme Super Rain II, který může zásobovat vodou až 15 trysek najednou.

Umístění

Umístěte čerpadlo na vhodné místo vně terária v bezpečné vzdálenosti od zdroje vody. Max. výška vztlaku je 1.5 m. Čerpadlo nesmí být umístěno ve stejné úrovní jako zásobník na vodu, nebo pod ním. Pro maximální bezpečnost doporučujeme smotat před zástrčkou kabel el. vedení do smyčky. V takovém případě se do zástrčky nikdy nedostane voda, pokud by v jakémkoli případě po kabelu stekla. Kabel by měl být vždy pod zástrčkou el. vedení ve zdi.

Voltáž 240V, 50/60 Hz
Intenzita proudu max. 0,1A
Wattáž max. 21W
Tlak max. 3 bar
Průtok vody max. 300-700 ml/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.