Lucky Reptile Super Rain II

Kód: 2461
3 999 Kč
Skladem do 2-3 dnů

Lucky Reptile Super Rain II - výkonné rosící zařízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lucky Reptile Super Rain II - rosící zařízení

Rosící zařízení Super Rain II se hodí pro větší terária, sestavy terárií nebo malé skleníky. Základní sadu lze libovolně rozšiřovat, Super Rain II může fungovat s 15 tryskami nebo drippery najednou!

Výhodou je tichý chod přístroje. Zařízení je vybaveno čerpadlem s nízkou voltáží a výkonem 2,7 L/min nebo 4,8 bar.

Lucky Reptile Super Rain Nano (1)_1

Kompletní sada Super Rain II se skládá z čerpadla v elegantním krytu, zásobníku na vodu o objemu 5 litrů, 4 trysek s T-konektorem a šroubením, filtru, jedné kovové chlopně zabraňující zpětnému proudění vody, jedné kapající chlopně (dripper), 4 přísavek, plastových úchytek a ucpávek. Čerpadlo je již vybaveno hadičkami pro rozvod vody o celkové délce 5 m. Hadičky je možné zkracovat pomocí ostrých nůžek.

Trysky mají úhel natočení 360°, a díky speciálnímu systému pro upevnění mohou být instalovány do jakékoliv polohy nebo části terária. Připevnění na sklo je také snadné díky dodávaným přísavkám. Trysky mohou být polohovány jakkoliv, bez nutnosti do nich vrtat další otvory pro odchozí vodní proud. Dripper, další přídavné zařízení tohoto systému, se hodí obzvláště pro napájení chameleonů či gekonů, stejně tak může být použit pro zalévání květin v teráriu. 

Vodu je možné čerpat přímo z terária díky kovovému filtru, např. z bazénku nebo ze spodní části terária, pokud je vytvořena drenáž. Vytvoří se tak uzavřený okruh vody, stačí ji pouze občas dolévat.

rosící zařízení-super rain II (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Rosící zařízení do terária
Voltáž: 100-240V, 50/60 Hz
Intenzita proudu: max. 1,8A
Wattáž: max. 22W
Tlak: max. 4,8 bar
Průtok vody: max. 2,7 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: