Lucky Reptile Super Rain II

 
Tip Efekt lupa
 

Lucky Reptile Super Rain II - výkonné rosící zařízení.

Dostupnost Skladem do 2-3 dnů
3 835 Kč    
Kategorie Rosící zařízení a mlhovače do terária
 

Super Rain II od Lucky Reptile se hodí pro větší terária, sestavy terárií nebo malé skleníky. Základní sadu lze libovolně rozšiřovat, Super Rain II může fungovat s 15 tryskami nebo drippery najednou!

Výhodou je tichý chod přístroje. Zařízení je vybaveno čerpadlem s nízkou voltáží a výkonem 2,7 L/min nebo 4,8 bar.

Lucky Reptile Super Rain Nano (1)_1

Kompletní sada Super Rain II se skládá z čerpadla v elegantním krytu, zásobníku na vodu o objemu 5 litrů, 4 trysek s T-konektorem a šroubením, filtru, jedné kovové chlopně zabraňující zpětnému proudění vody, jedné kapající chlopně (dripper), 4 přísavek, plastových úchytek a ucpávek. Čerpadlo je již vybaveno hadičkami pro rozvod vody o celkové délce 5 m. Hadičky je možné zkracovat pomocí ostrých nůžek.

Trysky mají úhel natočení 360°, a díky speciálnímu systému pro upevnění mohou být instalovány do jakékoliv polohy nebo části terária. Připevnění na sklo je také snadné díky dodávaným přísavkám. Trysky mohou být polohovány jakkoliv, bez nutnosti do nich vrtat další otvory pro odchozí vodní proud. Dripper, další přídavné zařízení tohoto systému, se hodí obzvláště pro napájení chameleonů či gekonů, stejně tak může být použit pro zalévání květin v teráriu. 

Vodu je možné čerpat přímo z terária díky kovovému filtru, např. z bazénku nebo ze spodní části terária, pokud je vytvořena drenáž. Vytvoří se tak uzavřený okruh vody, stačí ji pouze občas dolévat.

rosící zařízení-super rain II (1)

Voltáž 100-240V, 50/60 Hz
Intenzita proudu max. 1,8A
Wattáž max. 22W
Tlak max. 4,8 bar
Průtok vody max. 2,7 l/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: