Terasvět Cricket Diet Krmná směs pro cvrčky 800g

Kód: T03-001
149 Kč
Skladem (>3 ks)

Kvalitní krmná směs pro cvrčky, šváby a červy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasvět Cricket Diet - Krmná směs pro cvrčky 800 g

Kompletní krmná směs pro krmný hmyz jako jsou cvrčci, švábi a červy. Směs je jemně mletá, díky tomu je bez problému zkrmována beze zbytku. Krmivo je bohaté na bílkoviny a minerální látky.

  • obsahuje všechny potřebné živiny a minerální látky nutné ke správnému vývoji hmyzu
  • pozitivně ovlivňuje rychlost vývoje a produktivitu hmyzu
  • udržuje krmný hmyz v dobré zdravotní kondici
  • má pozitivní vliv na celkové zdraví a délku života krmného hmyzu
  • oproti směsím z mletých granulí pro psy a kočky nezatěžuje organismus ještěrů a jiných zvířat, která hmyz konzumují

 
Dávkování: Libovolné, vhodné ke každodennímu zkrmování. Doporučujeme doplňovat o čerstvou zeleninu a ovoce, popřípadě o vodní gel pro bezobratlé. Vzhledem k přídavku vitamínů je vhodné snížit dávky vitamínů podávaných přímo ještěrům a jiným zvířatům.

Složení: Obilniny, olejniny, masové moučky, pícniny, rostlinné oleje, vitamino-minerální doplněk.

Deklarované jakostní znaky: Bílkoviny 23%, vláknina 6,5%, tuky 6,5%, popel 6%, vlhkost 14%, vit. A 20.000 mj/kg, vit. D3 1.500 mj/kg,vit. E 80 mg, Cu 20 mg, vápník 10 g, fosfor 7 g.

TIP! Krmný hmyz uchovávejte v ubikaci s dostatečným větráním, aby nedocházelo k zapařování, které vede k předčasnému úhynu hmyzu. Ideální jsou speciální chovné boxy, které mají víčka opatřená dostatečně velkými větracími otvory. 

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 6.12.2023
Můžou to i švábi?
5
MV Avatar autora | 26.1.2021
Výborné krmivo. Jak už tu bylo řečeno: V kombinaci s vodním gelem nebudou naprosto žádné starosti. Používám jak pro cvrčky, tak pro šváby. Bez úhynu, bez nemocí.
5
RV Avatar autora | 17.12.2020
Výborné krmivo i pro vlastní chov cvrčků. Prokazatelně větší produktivita a rychlost růstu. Přešel jsem už jen na toto krmivo + vodní gel. A úplně zmizel problém s chorobami a úhyny. Dávám 6 hvězd ????
5
VK Avatar autora | 21.8.2020
Perfektní, cvrčkům chutná, opravdu žádný úhyn, cvrčci jsou po něm v pořádku. Zkoušela jsem i Nekton plus, které je mnohem dražší, a to mi začalo plesnivět, když jsem nechala nasypané. U tohoto se mi nikdy nestalo, velmi doporučuji
5
E Avatar autora | 19.9.2019
Od te doby co pouzivame smes pro cvrcky v kombinaci s vodnim gel tak nam hmyz zije opravdu dlouho. Zadne rychle uhyny po koupi jak tomu bylo driv. Jsme moc spokojeni a koupime znovu.