Lucky Reptile HERP NURSERY II.

Kód: 11763
ZDARMAZDARMA
inkubátor pro plazy Lucky reptile Herp nursery II
5 899 Kč
Není skladem

Inkubátor k inkubaci plazích vajec umožňující vyhřívání i ochlazování vnitřního prostoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lucky Reptile HERP NURSERY II.

Kvalitní inkubátor pro plazy, který nejen topí, ale i chladí. Díky tomu může být zařízení používáno pro inkubaci vajec, ale i pro hibernaci/zimování plazů. Rozmezí vnitřní teploty je zhruba mezi 5 až 60°C, ale tato teplota také závisí na teplotě okolí. Vestavěný digitální termostat umožňuje nastavení teploty po 1°C. Prosím pozor! Teplota zobrazovaná na displeji se může mírně lišit od skutečné teploty uvnitř inkubátoru, proto doporučujeme dodatečnou kontrolu teploty externím teploměrem.

Uvnitř inkubátoru pro plazy Herp Nursery II. se nachází 2 ks vyjímatelných polic a spodní tácek na vodu. Navíc je vybaven vnitřním osvětlením a průhlednými předními dveřmi. Největší výhodou a inovací je však systém, který dovolí inkubátoru automatické přepínání mezi vytápěním a chlazením. Tuto funkci ocení chovatelé zejména v letních měsících, kdy bude inkubátor v případě vysoké teploty okolí snůšky automaticky ochlazovat na nastavenou teplotu.

Součástí balení je také přípojka pro zapojení inkubátoru v autě. Díky této vymoženosti je nyní převoz choulostivých zvířat či snůšek plazů hračkou.

Je však nutno předeslat, že se nejedná o plně profesionální inkubátor, který je schopen udržovat teplotu přesně na desetiny stupně. I přesto se však jedná o nejprodávanější model inkubátoru v Evropě, který oceňují tisíce profesionálních i amatérských chovatelů.

inkubator pro plazy - Herp Nursery II (1)

inkubator pro plazy - Herp Nursery II

Doplňkové parametry

Kategorie: Inkubátory pro plazy
Voltáž: 230V (50/60 Hz)
Vnitřní rozměry: cca 27×24×37 cm (d x š x v)
Vnější rozměry: cca 42×34×48 cm
Spotřeba proudu 230V: cca 60W
Spotřeba proudu 12V: cca 55W
Intenzita proudu: max. 10 A
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
OD Avatar autora | 20.3.2022
spolehlivý inkubátor
5
N Avatar autora | 10.3.2022
Spolehlivý výrobek, používám pro inkubaci i zimování.