Lucky Reptile HERP NURSERY II.

 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

Profesionální inkubátor k inkubaci plazích vajec, jenž umožňuje jak vyhřívání, tak i ochlazování vnitřního prostoru.

Dostupnost Skladem
5 584 Kč    
Kategorie Inkubátory
 

Lucky Reptile HERP NURSERY II. je kvalitní a účelný inkubátor pro plazy, který nejen topí, ale i chladí. Díky tomu může být zařízení používáno pro inkubaci vajec, ale i pro hibernaci/zimování plazů. Rozmezí vnitřní teploty je zhruba mezi 5 až 60°C, ale tato teplota také závisí na teplotě okolí. Vestavěný digitální termostat umožňuje nastavení teploty po 1°C. Prosím pozor! Teplota zobrazovaná na displeji se může mírně lišit od skutečné teploty uvnitř inkubátoru, proto doporučujeme dodatečnou kontrolu teploty externím teploměrem.

Inkubátor pro plazy Herp Nursery II. nabízí nejen více prostoru než jeho předchůdce, ale je také vybaven vnitřním osvětlením a průhlednými předními dveřmi. Největší výhodou a inovací je však systém, který dovolí inkubátoru automatické přepínání mezi vytápěním a chlazením. Tuto funkci ocení chovatelé zejména v letních měsících, kdy bude inkubátor v případě vysoké teploty okolí snůšky automaticky ochlazovat na nastavenou teplotu.

Součástí balení je také přípojka pro zapojení inkubátoru v autě. Díky této vymoženosti je nyní převoz choulostivých zvířat či snůšek plazů hračkou.

Je však nutno předeslat, že se nejedná o plně profesionální inkubátor, který je schopen udržovat teplotu přesně na desetiny stupně. I přesto se však jedná o nejprodávanější model inkubátoru v Evropě, který oceňují tisíce profesionálních i amatérských chovatelů.

V našem chovu tento model inkubátoru používáme řadu let.

inkubator pro plazy - Herp Nursery II (1)

inkubator pro plazy - Herp Nursery II

Voltáž 230V (50/60 Hz)
Vnitřní rozměry cca 27×24×37 cm (d x š x v)
Vnější rozměry cca 42×34×48 cm
Spotřeba proudu 230V cca 60W
Spotřeba proudu 12V cca 55W
Intenzita proudu max. 10 A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.