Arcadia EarthPro InsectiGold 300g

Kód: RAREPIG300
519 Kč –26 %
Arcadia EarthPro InsectiGold 300g (2)
519 Kč –26 % 379 Kč
Skladem (2 ks)

Kompletní instantní gelové krmivo pro hmyzožravé plazy. Může tvořit až 60 % krmné dávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arcadia EarthPro InsectiGold 300 g

Kompletní instantní gelové krmivo určené pro hmyzožravé druhy plazů. Bohaté a vyvážené složení zahrnující různé druhy hmyzu, květy, ovoce, med a probiotika společně s plným spektrem vitamínů, minerálů a přírodních antioxidantů nabízí skvělou možnost, jak nabídnout hmyzožravým plazům chutné zpestření jídelníčku. Krmivo je vhodné pro agamy vousaté, gekončíky noční, pagekony řasnaté a další druhy gekonů, chameleony, některé druhy varanů a další hmyzožravé plazy.

V závislosti na daném druhu může toto krmivo tvořit až 60 % celkové krmné dávky. Obsahuje 40 % hmyzu. V porovnání s Arcadia EarthPro OmniGold obsahuje větší množství hmyzího proteinu. 

Krmivo InsectiGold je složené pouze z přírodních ingrediencí, které tvoří velkou část divoké stravy. Díky tomu je možné zvířatům chovaným v zajetí dopřát rozmanitější potravu a dosáhnout tak přirozenějšího způsobu chovu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva či dochucovadla.

InsectiGold je snadnou a výtečnou možností, jak plazy krmit tím nejlepším, vyváženým a finančně příhodným kompletním krmivem. 

Krmivo se velmi jednoduše připravuje. Jedná se o prášek, který se míchá s vodou pro vytvoření gelu. Ten je možné podávat naporcovaný v misce, nebo je zkrmován z pinzety.

Vhodné pro: agamy vousaté, gekončíky noční, pagekony řasnaté a další druhy gekonů, chameleoni, některé druhy varanů a další hmyzožravé plazy.

Složení: larvy Hermetia illucens, mouka z hnědé rýže, chrousti, proteinový prášek, uhličitan vápenatý, mouční červi, krevetky, karotka, banán, minerální prášek, papája, kokosové mléko, guarová moučka, krevní moučka, jablko, smetánka lékařská, ibišek, vojtěška, med, včelí pyl, spirulina, probiotika, extrakt z rozmarýnu.

Krmný návod: Smíchejte 1 díl krmiva se dvěma díly horké vody. Množství vody lze upravit podle toho, jak hustá má výsledná směs být. Poté zchlaďte v ledničce. Směs vytvoří tuhý gel, který je možné nabízet v miskách. Denně odstraňujte nezkonzumované zbytky. Je vhodné občas nabídnout živý krmný hmyz, aby měli plazi zachován přirozený způsob života.

Nutriční aditiva: vitamín B1 10 mg/kg, vitamín B2 16 mg/kg, vitamín B6 20 mg/kg, vitamín B12 50 mcg/kg, vitamín K 6 mg/kg, kys. nikotinová (vit. B3) 80 mg/kg, kys. pantothenová 40 mg/kg, kys. listová 5 mg/kg, Biotin 1000 mcg/kg.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 33 %, hrubý tuk 10 %, hrubá vláknina 7 %, hrubý popel 6 %.

Doplňkové parametry

Kategorie: Instantní kaše, gely a želé pro plazy
Hmotnost: 300 g

Arcadia EarthPro InsectiGold 300 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: