Terasvět Vodní gel pro bezobratlé 12 l (60g)

Kód: 218
169 Kč
Skladem (>3 ks)

Vodní gel ve formě suchého granulátu, který si sami namícháte s vodou. Balení obsahuje 60 g granulátu na přípravu 12 l vodního gelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasvět Vodní gel (granulát) pro bezobratlé 12 l (60g) 

Jedná se o speciální granulát, který po přidání vody změní svoji konzistenci v rosolovitý gel (tzv. vodní gel). Vodní gel je bezpečný zdroj vody pro krmný hmyz a další bezobratlé živočichy, jako jsou pavouci, štíří stonožky a další.  Vodní gel má tuhou, rosolovitou konzistenci, díky které se ani nejmenší jedinci na něho nelepí a nehrozí tak jejich utopení. Bezobratlí gel okusují, a tím získávají potřebný zdroj vody. Největší přínos spočívá ve vytvoření zásoby vody až na několik dní, díky čemuž hmyz přežije i během dovolené.

Vodní gel se hodí i jako zdroj vody při transportu plazů, obojživelníků, ale také savců či ptáků. Obyčejná vody by se v přepravce snadno vylila, gel však vydrží jakoukoliv přepravu.

Vodní gel je ve formě suchého granulátu, který si sami smícháte s vodou. Na rozdíl od podobných, již namíchaných přípravků, máte jistotu, že jste použili čerstvou vodu a váš hmyz nebude požírat jakoukoli konzervační chemii.

vodní gel pro hmyz (1)

Do hotového gelu můžete přimíchat vitamino-minerální přípravky. Na 1 litr gelu je zapotřebí 5 g granulátu. Z tohoto balení tudíž připravíte zhruba 12 litrů gelu.

vodní gel pro hmyz (2)

Složení: granulát pro přípravu vodního gelu (60 g).

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro krmný hmyz a další bezobratlé
Hmotnost: 60 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: