Terasvět Vodní gel pro bezobratlé 25 l (120g)

Kód: 219
299 Kč
Skladem (>3 ks)

Vodní gel ve formě suchého granulátu, který si sami namícháte s vodou. Balení obsahuje 60 g granulátu na přípravu 25 l vodního gelu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasvět Vodní gel (granulát) pro bezobratlé 25 l (120g)

Jedná se o speciální granulát, který po přidání vody změní svoji konzistenci v rosolovitý gel (tzv. vodní gel). Vodní gel je bezpečný zdroj vody pro krmný hmyz a další bezobratlé živočichy, jako jsou pavouci, štíří stonožky a další.  Vodní gel má tuhou, rosolovitou konzistenci, díky které se ani nejmenší jedinci na něho nelepí a nehrozí tak jejich utopení. Bezobratlí gel okusují, a tím získávají potřebný zdroj vody. Největší přínos spočívá ve vytvoření zásoby vody až na několik dní, díky čemuž hmyz přežije i během dovolené.

Vodní gel se hodí i jako zdroj vody při transportu plazů, obojživelníků, ale také savců či ptáků. Obyčejná vody by se v přepravce snadno vylila, gel však vydrží jakoukoliv přepravu.

Vodní gel prodáváme ve formě suchého granulátu, který si sami smícháte s vodou. Na rozdíl od podobných, již namíchaných přípravků, máte jistotu, že jste použili čerstvou vodu a váš hmyz nebude požírat jakoukoli konzervační chemii.

vodní gel pro hmyz (1)

Do hotového gelu můžete přimíchat vitamino-minerální přípravky. Na 1 litr gelu je zapotřebí 5 g granulátu. Z tohoto balení tudíž připravíte  zhruba 25 litrů gelu.

vodní gel pro hmyz (2)

Složení: granulát pro přípravu vodního gelu (120 g).

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro krmný hmyz a další bezobratlé
Čistá hmotnost: 120 g
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 10.3.2022
Používám delší dobu, osvědčil se.
5
E Avatar autora | 23.8.2019
+ z malého množství granulek vytvoříte opravdu hodně gelu + od té doby co dávám cvrčkům gel tak mnohem déle žijí + nízká cena