Arcadia InsectiGold 300g

 
  • 1 z 2
 

Doplňkové krmivo pro hmyzožravé druhy plazů a obojživelníků. Může tvořit až 60 % krmné dávky.

Dostupnost Není skladem
509 Kč
Kategorie Krmivo pro plazy a obojživelníky
 

Arcadia EarthPro InsectiGold 300 g

Instantní krmivo určené pro hmyzožravé druhy jako jsou agamy vousaté, gekončíci noční a další druhy pozemních gekonů, většina druhů chameleonů, některé druhy varanů a další. Oproti krmivu OmniGold pro všežravé druhy, obsahuje InsectiGold větší poměr hmyzích proteinů.

Jedná se o prášek vyrobený 100% z přírodních surovin, který se míchá s vodou pro vytvoření gelu. Ten je možné podávat naporcovaný v misce, nebo je zkrmován z pinzety.

InsectiGold je snadnou a výtečnou možností, jak plazy krmit tím nejlepším, vyváženým a finančně příhodným kompletním krmivem. V závislosti na daném druhu může toto krmivo tvořit až 60 % celkové krmné dávky. InsectiGold je z přírodních ingrediencí, které tvoří velkou část divoké stravy. Díky tomu je možné zvířatům chovaným v zajetí dopřát rozmanitější potravu, což pomáhá dosáhnout přirozenějšího způsobu chovu.

Složení: larvy Hermetia illucens, mouka z hnědé rýže, chrousti, proteinový prášek, uhličitan vápenatý, mouční červi, krevetky, karotka, banán, minerální prášek, papája, dikalcium fosfát, kokosové mléko, guarová moučka, krevní moučka, jablko, smetánka lékařská, ibišek, vojtěška, med, včelí pyl, Spirulina, probiotika, extrakt z rozmarýnu.

Krmný návod: Smíchejte 1 díl krmiva se dvěma díly horké vody. Množství vody lze upravit podle toho, jak hustá má výsledná směs být. Poté zchlaďte v ledničce. Směs vytvoří tuhý gel, který je možné nabízet v miskách. Denně odstraňujte nezkonzumované zbytky. Je vhodné občas nabídnout živý krmný hmyz, aby měli plazi zachován přirozený způsob života.

Nutriční aditiva: vitamín B1 10 mg/kg, vitamín B2 16 mg/kg, vitamín B6 20 mg/kg, vitamín B12 50 mcg/kg, vitamín K 6 mg/kg, kys. nikotinová (vit. B3) 80 mg/kg, kys. pantothenová 40 mg/kg, kys. listová 5 mg/kg, Biotin 1000 mcg/kg.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 33 %, hrubý tuk 10 %, hrubá vláknina 7 %, hrubý popel 6 %.

Hmotnost 300 g

Arcadia EarthPro InsectiGold 300 g


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: