REPTI PLANET Insectivore diet 75 g

 
 

Doplňkové krmivo pro hmyzožravé druhy plazů. 

Dostupnost Skladem (5 ks)
119 Kč    
Kategorie Krmivo pro plazy a obojživelníky
 

INSECTIVORE DIET od značky Repti Planet je instantní doplňkové krmivo určené pro hmyzožravé a všežravé druhy jako jsou gekončíci, agamy vousaté, varani a další.

Jedná se o prášek, který se míchá s vodou pro vytvoření gelu. Ten je možné podávat naporcovaný v misce, nebo je zkrmován z pinzety.

Insectivore Diet je obohacený o probiotika a poskytuje vyváženou hladinu bílkovin, olejů a vlákniny. Toto krmivo by však nemělo plně nenahrazovat běžný jídelníček. Jedná se o doplněk pro zpestření nebo náhradu, pokud není k dispozici běžná potrava. Vzhledem k obsahu základních vitamínů je vhodné na pár dní vynechat dodatečné přidávání vitamínů na potravu.

Složení: larvy Hermetia illucens, rýžová mouka, bramborové bílkoviny, mouční červi, uhličitan vápenatý, brambory, sladké brambory, krevety, kaučuk, banány, jablko, lněné semínko, kokosové mléko, smetánka lékařská, ibišek, vojtěška, med, včelí pyl, vitamín Premix, Spirulina, probiotika, extract z romarýnu.

Krmný návod: Smíchejte 1 díl prášku se 2 díly vroucí vody, promíchejte, nechte vychladnout a vytvarujte přiměřené kousky krmiva dle potřeby. Pro dosažení správné konzistence přidejte, nebo uberte množství vody. Dodávejte vždy čerstvou pitnou vodu.

Nutriční aditiva: vitamín A 20000 m.j,/ kg, vitamín D3 2000 m.j./ kg, vitamíny B1, B2, B6, B12, vitamín C, vitamin K, vitamin E, kyselina listová, biotin, cholin chlorid, kyselina nikotinová, kyselina pantothenová, aminokyseliny.

Deklarované jakostní znaky: hrubé proteiny 33 %, hrubé oleje a tuky 10 %, hrubá vláknina 9 %, hrubé popeloviny 6 %.

Hmotnost 75 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: