Arcadia EarthPro AmphibiGold 80g

Kód: RAREPAG80
205 Kč –27 %
Arcadia EarthPro AmphibiGold 80 g
205 Kč –27 % 149 Kč
Skladem (2 ks)

Kompletní přírodní krmivo pro mnoho druhů obojživelníků, např. axolotly, mloky, čolky nebo akvaticky žijící druhy žab.

Expirace 21.6.2024.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arcadia EarthPro AmphibiGold 80 g

Kompletní krmivo s unikátním přírodním složením pro malé druhy obojživelníků, např. axolotly, mloky, čolky nebo akvaticky žijící druhy žab. Ideální pro drápatky. 

Drobné peletky jsou složené z přírodních ingrediencí, které tvoří velkou část divoké stravy, jako jsou například šneci, žížaly, červy, dafnie, krevetky a sladkovodní ryby. Díky tomu je možné zvířatům chovaným v zajetí dopřát rozmanitější potravu a dosáhnout tak přirozenějšího způsobu chovu. Krmivo obsahuje také přírodní zdroje vitamínu A a D3. Obsahuje 60 % bílkovin z bezobratlých a ryb. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva či dochucovadla. 

amphibigold-aquatic-reptile-400amphibigold-food-400

Složení: rybí moučka (losos), sušení bezobratlí (krill, patentky, žížaly, dafnie, krevetky, šneci), sója, Spirulina, vápník, kvasnice, dikalcium fosfát, paprika, probiotika.

Nutriční aditiva/kg: vitamin B1 10 mg, vitamin B2 16 mg, vitamin B6 20 mg, vitamin B12 50 μg, vitamin K 6 mg, kys. nikotinová 80 mg, kys. pantothenová 40 mg, kys. listová 5 mg, biotin 1000 μg.

Garantovaná analýza: protein 45%, tuk 7%, vláknina 2%, popel 11%.

Použití: zkrmujte jako součást plnohodnotné krmné dávky. Nabízejte podle velikosti a množství chovaných obojživelníků, buď přímo do vody, nebo na zemní části akvaterária. Odstraňujte pravidelně nezkonzumované zbytky. Společně s AmphibiGold nabízejte také živý hmyz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro terarijní zvířata a krmný hmyz
Hmotnost: 80 g

Arcadia EarthPro AmphibiGold 80g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: