Arcadia EarthPro OmniGold 300g

Kód: RAREPIG301
459 Kč –15 %
Arcadia EarthPro OmniGold 300 g
459 Kč –15 % 389 Kč
Není skladem

Kompletní instantní gelové krmivo pro všežravé plazy. Může tvořit až 85 % krmné dávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arcadia EarthPro OmniGold 300g

Kompletní instantní gelové krmivo určené pro všežravé druhy plazů (ty, kteří se v přírodě živí zároveň hmyzem a rostlinnou potravou či ovocem). OmniGold představuje perfektní způsob krmení některých druhů gekonů, mnoho druhů scinků, teju,varanů, agamy vousaté a pralesnícj druhů želv. Vzhledem k obsahu proteinů krmivo není vhodné pro čistě suchozemské druhy želv.

V závislosti na daném druhu může toto krmivo tvořit až 85 % celkové krmné dávky. Krmivo má vyvážené složení zahrnující zeleninu a rostliny (50 %), živočišné bílkoviny, hmyz a vejce (40 %) a ovocné šťávy s plným spektrem vitamínů. Je bohaté na vitamíny, minerály, antioxidanty a zahrnuje plné spektrum karotenoidů. Může tvořit až 85 % krmné dávky.

Gelové krmivo vyvinuté na základě výzkumů Johna-Courteney Smitha je složené pouze z přírodních ingrediencí, které tvoří velkou část divoké stravy jako jsou například šneci, červi, vejce, včelí pyl, med a ibišek. Díky tomu je možné zvířatům chovaným v zajetí dopřát rozmanitější potravu a dosáhnout tak přirozenějšího způsobu chovu. Neobsahuje žádné konzervanty, barviva či dochucovadla.

OmniGold je snadnou a výtečnou možností, jak plazy krmit tím nejlepším, vyváženým a finančně příhodným kompletním krmivem. 

Krmivo se velmi jednoduše připravuje. Jedná se o prášek, který se míchá s vodou pro vytvoření gelu. Ten je možné podávat naporcovaný v misce, nebo je zkrmován z pinzety.

Složení: kuřecí moučka, karotka, mouční červi, vápník, proteiny, krevetky, celer, sušený hmyz, karubin, jablka, minerální prášek, petržel, bourci morušoví, smetánka lékařská, dextróza, vojtěška, tykev, krevní moučka, šneci, papája, banán, brokolice, celá vejce, ibišek, žížaly, premix vit. B, maliny, Spirulina, med, včelí pyl, borůvky.

Příprava: smíchejte 1 díl krmiva se dvěma díly horké vody. Množství vody lze upravit podle toho, jak hustá má výsledná směs být. Poté zchlaďte v ledničce. Směs vytvoří tuhý gel, který je možné nabízet v miskách. Denně odstraňujte nezkonzumované zbytky. Je vhodné občas nabídnout živý krmný hmyz či rostlinné krmivo, aby měli plazi zachován přirozený způsob života. 

TIP: pokud přidáte EarthPro ReptiGold, bude výsledná směs trochu sladší a mnohem atraktivnější pro plazy, kteří se živí také ovocem.

Nutriční aditiva: vitamín B1 10 mg/kg, vitamín B2 16 mg/kg, vitamín B6 20 mg/kg, vitamín B12 50 mcg/kg, vitamín K 6 mg/kg, kys. nikotinová (vit. B3) 80 mg/kg, kys. pantothenová 40 mg/kg, kys. listová 5 mg/kg, Biotin 1000 mcg/kg.

Deklarované jakostní znaky: hrubý protein 31 %, hrubý tuk 7 %, hrubá vláknina 6 %, hrubý popel 12 %.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro terarijní zvířata a krmný hmyz
Hmotnost: 300 g

Arcadia EarthPro OmniGold 300 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: