Repti Planet Membrána pro mlhovač Fogger

Kód: 1913
109 Kč
Skladem (3 ks)

Náhradní membrána včetně klíče pro REPTI PLANET ultrazvukový mlhovač Fogger.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Repti Planet Membrána a klíč pro mlhovač Fogger

Náhradní keramická membrána s klíčem pro REPTI PLANET ultrazvukový mlhovač FoggerMembrána se mění v okamžiku, kdy se zpomaluje efekt mlhy. Životnost membrány je cca 3000 hodin. Délka životnosti je ovlivněna několika faktory - čistota vody, tvrdost vody, doba provozu atd.

Návod na výměnu membrány:

  1. Odpojte elektrický kabel z elektrické zásuvky.
  2. Odstraňte veškeré usazeniny a vodní kámen z mlhovače. Je možné použít roztok vody a octa (ponořte mlhovač do tohoto roztoku na dobu asi 30 minut). Poté mlhovač důkladně vysušte.
  3. Pomocí přiloženého klíče (A) otočte kroužkovou maticí (B) proti směru hodinových ručiček.
  4. Demontujte mosaznou podložku (C) a membránu (D). Pryžovou podložku (E) je nejlépe ponechat na místě.
  5. Vyčistěte chemické nebo minerální usazeniny na kroužkové matici (B) a na mosazné podložce (C) měkkým hadříkem a namontujte novou membránu (D). Černé kroužky směřují směrem dolů. Před instalací nové membrány musí být vnitřní prostor dutiny zcela suchý.
  6. Umístěte mlhovač do nádoby na vodu a udržujte jej v rovině (optimální výška hladiny vody je 20 mm až 40 mm nad keramickým kotoučem).
  7. Připojte napájecí kabel mlhovače k transformátoru. Kabel od transformátoru zapojte do elektrické zásuvky. Mlhovač začne vytvářet vodní mlhu. Zároveň se rozsvítí LED dioda.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: