GiganTerra Předřadník 35-50-70W

Kód: G04-00472
1 890 Kč
Není skladem

Oblíbený univerzální předřadník pro výbojky připravený k použití bez nutnosti instalace. Možnost střídání výkonu dle potřeby. Umí rozsvítit výbojky se 35W, 50W i 70W

Detailní informace

Detailní popis produktu

GiganTerra Předřadník 35-50-70W

Elektronický předřadník určený pro metal-halidové výbojky (halogenidové), které jsou v naší nabídce zastoupeny UVB výbojkami a denními výbojkami Sunlux Daylight. Díky dlouhé životnosti vydrží několik generací výbojek, takže se jedná především o prvotní investici.

předřadník, který zprovozní každý

Zapojení předřadníku bývá noční můrou spousty chovatelů, kteří raději odloží nákup výbojky na neurčito. To je ale velká škoda, protože výbojky jsou v současné době jedním z nejlepších osvětlení do terárií na trhu. Předřadník od GiganTerra zvládne zapojit opravdu každý. Není potřeba žádné nářadí ani dovednosti, veškerá kabeláž je již spolehlivě zapojená do předřadníku. Jednodušší už to být nemůže. 

jednoduchý Způsob použití

Z předřadníku je vyveden kabel zakončený zásuvkou. Do této zásuvky se zapojí svítidlo s výbojkou. Takovým svítidlem může být například reflektor nebo objímka s přívodním kabelem (minimálně 2x0,75 mm2). 

Na předřadníku se nachází přepínač, díky kterému je možné snadno zvolit požadovaný počet Wattů pro danou výbojku. Připojit je možné vždy jen jednu výbojku s příkonem 35 W, 50 W nebo 70 W. Díky možnosti výměny výbojky je možné reagovat na případné změny teploty v teráriu v průběhu roku, aniž by bylo nutné kupovat nový předřadník s odpovídajícím počtem W.

Doplňkové parametry

Kategorie: Předřadníky
Délka přívodního kabelu: 1,5 m
Délka propojovacího kabelu: 1,5 m
Vypínač: ano
Rozměry předřadníku: 192 x 96 x 42 mm
Provozní napětí: AC 110-240V 50/60Hz
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DS Avatar autora | 16.9.2022
Tento předřadník je pro mě jako technického antitalenta hotový zázrak - zapojen raz dva! Navíc je super, že podporuje 3 různé watáže výbojek.