Terárium sestavitelné DL 100x50x50 cm

Kód: 4046
4 999 Kč –6 % 4 699 Kč
Skladem do 2-3 dnů

Sestavitelné terárium pro agamy, želvy, hady a další druhy plazů. Stříbrný hliníkový rám, stěny PVC plast bílý, strop černé pletivo, dvířka plexisklo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terárium sestavitelné DL 100x50x50 cm

Terárium pro chov agamy vousaté, gekončíků nočních, leguánků obojkových, suchozemských želv a dalších druhů ještěrů a hadů.

Tento typ terária má zadní stěnu a boční stěny z bílých PVC desekStrop je vyplněný černým pletivem. Spodní díl pod dvířky je z bílého PVC. Rámová konstrukce je vyrobena z stříbrného lehkého kovu. Dno je tvořeno plastovou deskou v bílé barvě. Přední dvířka se pohybují posunem v kolejnicích.

Předností těchto terárií je skvělá obměna vzduchu. Kromě stropu z pletiva jsou větrací průduchy v bočních stěnách. Nedostatečné větrání je častým problémem, který je způsoben příliš malými větrací otvory nebo jejich nevhodným umístěním. Špatně řešené větrání v teráriích může způsobovat neúměrné zvyšování vzdušné vlhkosti, která vede k výskytu plísní a přemnožení bakterií. Z toho pak pramení dýchací potíže, problémy se svleky a další zdravotní komplikace.

Další výhodou jsou bílé stěny, které zvyšují prosvětlenost prostoru, což má vliv na žravost, aktivitu a zbarvení zvířat.

Vzhledem k síťovanému stropu doporučujeme umístění osvětlení nad terárium. Vhodná svítidla a reflektory se nachází níže v Souvisejících produktech.  

Montáž: Terárium je dodáváno v rozloženém stavu ve formě jednotlivých stěn, které je pouze nutné pospojovat. 

 Výhody:

  • jednoduchá konstrukce umožňující snadné a rychlé sestavení
  • nízká hmotnost
  • snadná omyvatelnost
  • velká cirkulace vzduchu

 

Pokud si nevíte rady s osvětlením terária, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme s výběrem vhodných světel včetně příslušenství dle druhu chovaného zvířete a rozměrů terária. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Terária
Rozměr: 100 x 50 x 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: