GiganTerra Topný kabel 50W 7m

Kód: G04-00073
499 Kč
Skladem (>3 ks)

Topný kabel vhodný pro vytápění terárií a rack systémů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

GiganTerra Topný kabel 50W 7m

Kvalitní silikonový jednolinkový topný kabel. Nabízí velmi dobrou schopnost vytápění terárií. Použít ho lze nejen pro vytápění terárií, ale i inkubátorů a chovných boxů (např. při chovu hmyzu).

Vlastnosti

  • stupeň krytí IP67 - prachotěsnost a voděodolnost
  • přívodní kabel, který nehřeje, tvoří 1,5 m z celkové délky kabelu

Způsob použití

V případě skleněných terárií je vhodné umístění na vnější boční nebo zadní stěnu terária. Popřípadě pod terárium za předpokladu, že je zde vytvořena mezera mezi teráriem a podstavcem. Důvodem je zajištění úniku přebytečného tepla jako ochrana před přehřátím kabelu. V případě dřevěných terárií je nutné umístit kabel do terária. Pokud však hrozí poškození kabelu chovanými nebo i krmnými zvířaty, umístění dovnitř se nedoporučuje.

Obvykle se pokrývá pouze část plochy nádrže (zpravidla kolem 1/3), aby si chovaný tvor mohl najít místo s ideální teplotou. Provoz může být kontrolován termostatem pro vytvoření konstantní teploty, ale není problém ani nepřetržitý provoz. Topný kabel je možné upevnit pomocí pásky (například izolační elektrikářská). Dodržujte minimální vzdálenost 3 cm mezi smyčkami kabelu, předcházíte přehřátí. Také se vyvarujte příliš ostrých ohybů kabelu. Přívodní kabel musí být vždy připojen k elektrické síti mimo terárium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení do terárií
Příkon: 50 W
Celková délka: 7 m
Délka přívodního kabelu: 1,5 m
Vstupní napětí: 230 V
Stupeň krytí: IP67

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: