Reptile Systems Vodotěsný topný kabel 25W 4,3m

Kód: 21040-1803-71
569 Kč
Skladem (3 ks)

Vodotěsný topný kabel vhodný pro vytápění terárií, rack systémů i akvárií.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reptile Systems Vodotěsný Topný kabel 25W 4,3m

Kvalitní silikonový jednolinkový topný kabel. Nabízí velmi dobrou schopnost vytápění terárií a akvárií. Zajišťuje pomalou cirkulaci vody, čímž vytváří ideální tepelný proud pro optimální růst rostlin a lepší celkovou biologickou rovnováhu.

Vlastnosti

  • stupeň krytí IPx8 - možnost permanentního ponoření do vody
  • přívodní kabel, který nehřeje, tvoří 1 m z celkové délky kabelu (označeno červenou značkou)
  • balení obsahuje 14 přísavek pro uchycení kabelu do požadované polohy

Způsob použití

V případě skleněných terárií je vhodné umístění na vnější boční nebo zadní stěnu terária. Popřípadě pod terárium za předpokladu, že je zde vytvořena mezera mezi teráriem a podstavcem. Důvodem je zajištění úniku přebytečného tepla jako ochrana před přehřátím kabelu. V případě dřevěných terárií je nutné umístit kabel do terária. Pokud však hrozí poškození kabelu chovanými nebo i krmnými zvířaty, umístění dovnitř se nedoporučuje.

Obvykle se pokrývá pouze část plochy nádrže (zpravidla kolem 1/3), aby si chovaný tvor mohl najít místo s ideální teplotou. Provoz může být kontrolován termostatem pro vytvoření konstantní teploty, ale není problém ani nepřetržitý provoz. Topný kabel je možné upevnit pomocí pásky (například izolační elektrikářská). Dodržujte minimální vzdálenost 3 cm mezi smyčkami kabelu, předcházíte přehřátí. Také se vyvarujte příliš ostrých ohybů kabelu. Přívodní kabel musí být vždy připojen k elektrické síti mimo terárium.

Doplňkové parametry

Kategorie: Topení do terárií
Příkon: 25 W
Celková délka: 4,3 m
Délka přívodního kabelu: 1 m
Vstupní napětí: 230 V
Stupeň krytí: IPx8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: