Arcadia Shade Dweller 2,4% UVB T5 8W Arboreal

Kód: RFD3SDA08
489 Kč
Skladem (>3 ks)

Zářivková trubice o délce 30 cm se 2,4% UVB a 12% UVA vhodná pro plazy s minimálními nároky na UVB záření (např. pagekoni, denní gekoni, hadi).

Naprostá špička mezi UVB zářivkami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arcadia Shade Dweller 2,4% UVB T5 Arboreal

Top UVB zářivka ARCADIA Shade Dweller 2,4% T5, která vyniká výrazným dosahem UVB záření a jeho dlouhou životností. Navíc mají skvělý poměr UVB:UVI a disponují přirozenými hodnotami UVA záření. UVB zářivky ARCADIA jsou vyráběny v Německu.

Vhodné pro

Trubice se 2,4% podílem UVB a 12% UVA záření se hodí zejména pro druhy s minimálními nároky na UVB a množství UVA/denního světla (pouze 12%). Jedná se o druhy, které jsou aktivní především v noci, nicméně jejich aktivita začínají již v pozdějších odpoledních hodinách a před soumrakem.

Doporučená vzdálenost od zvířat

Zářivka ARCADIA poskytuje optimální hodnoty UVB záření pro zmíněné druhy ve vzdálenosti zhruba 25-30 cm při použití s reflektorem (např. ARCADIA PRO T5 KITa zhruba 20-25 cm při použití ve svítidle bez reflektoru. Při použití UVB světla přes pletivo je nutné počítat s poklesem UVB záření zhruba o 30%.

Doporučená doba použitelnosti

Výměnu samotné trubice z důvodu poklesu hodnot UVB záření doporučujeme po odsvícení 4.000 - 4.200 hodin. To znamená nejpozději po 1 roce každodenního svícení (12 hod./denně).

Doplňkové parametry

Kategorie: UVB zářivky do terária
Průměr trubice: Ø 16 mm
Patice: T5
Teplota chromatičnosti: 6000 K
Délka: 30 cm

Arcadia PRO T5 UVB Kit

Arcadia PRO T5 UVB Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: