Komodo Revitalive - První pomoc pro plazy

Kód: KOM REVIT
149 Kč
Není skladem

První pomoc pro plazy ve špatném zdravotním stavu. Poskytuje elektrolyty a vitamíny pro udržení života. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komodo Revitalive - První pomoc pro plazy

Revitalive je určen k poskytování podpory plazům a obojživelníkům, kteří trpí zažívacími poruchami. Může se jednat o akutní dehydrataci, nedostatek chuti k jídlu, průjem, stres nebo prodělaný šok. Přípravek je vhodný i k běžnému použití po náročném přesunu zvířete do nového prostředí. Přípravek by neměl chybět v lékárničce žádného chovatele. V kritických situacích může odvrátit úhyn zvířete.

Balení obsahuje

  • 5x sáček s práškem Revitalive 2 g
  • plastová lahvička 40 ml k míchání přípravku s vodou
  • pipeta 3 ml pro snadné podání zvířeti


Složení: dextróza, chlorid sodný, hydrogenuhličitan sodný, chlorid draselný, vitamíny rozpustné ve vodě (vit. C, komplex vit. B).

Deklarované jakostní znaky: dextróza 80 %, popel 17,5 %, chlorid 7,2 %, sodík 5,35 %, draslík 1,31 %, vápník 0,3 %, hořčík 0,025 %.

Způsob podání

Denní dávka roztoku je 6 ml na 1 kg hmotnosti zvířete. To znamená, že například agamě vousaté s hmotností 500 g se podávají 3 ml roztoku (odpovídá přiložené pipetě) na 1 den. Tuto dávku je možné podávat až 1 týden. Roztok je použitelný do 24 hodin od přípravy.

Jeden 2 g sáček se rozmíchává ve 40 ml vody (to odpovídá přiložené lahvičce). Nasypte prášek do lahvičky a naplňte ji vodou téměř po okraj. Silně protřepávejte po dobu 30 sekund, nebo dokud se prášek nerozpustí (nerozpuštěné zbytky nejsou na škodu). Výsledný roztok lze podávat přímo do krku pomocí pipety, nebo do napáječky. V některých případech může být vhodné nakapat roztok na listy rostlin, ze kterých je zvíře slízne, aby se předešlo dalšímu stresu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: