Habistat Insecta Shot 15g

Kód: HMIS1
33 Kč
Skladem (>3 ks)

Kelímek speciálně navržené krmné směsi pro krmný hmyz jako jsou cvrčci, sarančata, švábi, mouční červi a Zophobas morio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Habistat Insecta Shot 15 g

Habistat Insecta Shot je kvalitní krmná směs pro krmný hmyz obsažená v malém kelímku. Toto krmivo bylo speciálně navrženo pro krmný hmyz jako jsou cvrčci, švábi, sarančata, mouční červi a Zophobas morio.

  • speciálně formulováno pro krmný hmyz - Habistat Insecta Shot je navržen tak, aby poskytoval ideální výživu pro cvrčky, šváby, červy a sarančata
  • optimální výživa - směs je bohatá na vitamíny A, D3 a E, vápník, bílkoviny, aminokyseliny, vlákninu a oleje, které podporují zdraví a vitalitu hmyzu
  • prodloužení života - pravidelné podávání této směsi může pozitivně ovlivnit délku života krmného hmyzu
  • snadné použití - Habistat Insecta Shot je balen v praktickém kelímku, který umožňuje snadné podávání 


Složení: bílkoviny 17%, vápník 10%, olej 4,3%, vláknina 4%, vitamín A 5750 m.j./kg, vitamín D3 2500 m.j./kg, vitamín E 10 m.j./kg.

Návod k použití: sundejte víčko a vložte do boxu s krmným hmyzem nebo přesypte do misky. Podávejte hmyzu 48 hodin před zkrmením. 

TIP! Nezapomínejte na pravidelnou hydrataci hmyzu. Doporučujeme používat speciální vodní gel pro hmyz nebo H2O koule, které eliminují riziko utonutí hmyzu.

Upozornění: není určeno pro lidskou spotřebu. Držte dál od dětí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro krmný hmyz a další bezobratlé
Hmotnost: 15 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: