Nekton Drosophila 250g

Kód: 2650250
235 Kč
Skladem (1 ks)

Substrát pro chov octomilek bez zápachu. Snadná příprava, jednoduché použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NEKTON Drosophila 250 g

NEKTON Drosophila je speciálně vyvinutý substrát pro chov octomilek, který umožňuje úspěšně chovat octomilky bez vzniku nežádoucích pachů. Běžně je chov ovocných mušek spojen s nepříjemným zápachem, který způsobuje kvasící se ovoce. Díky substrátu pro octomilky Nekton Drosophila je chov octomilek daleko jednodušší, efektivní a zároveň bez zápachu. 

Nelétavé octomilky jsou vhodné jako krmný hmyz pro čerstvě vylíhnutá mláďata chameleonů, malé ještěry, pavouky, kudlanky, drobné žabky a další obojživelníky. 

Použití: smíchejte 1 díl prášku s 1 až 1,5 dílem vlažné vody. Dobře promíchejte, nechte ztuhnout. Nevařte! Pro urychlení procesu množení mušek můžete přidat pár kapek vinného octa. Vzniklou směs nalijte do nádoby, ve které budete chtít vytvořit násadu pro octomilky. Pokud je směs příliš tuhá,  můžete přidat více vody. Vzniklá směs po několika dnech sama zřidne, aby i larvy octomilek mohly snadno přijímat potravu a vyvíjet se.

Složení: sušené pekařské produkty, sojo (bez GM), pivovarské kvasnice, sacharóza, fruktóza, dextróza.

Nutriční aditiva/kg: 60 mg niacinamid, 40 mg vitamin E, 20 mg kalcium-D-pantothenát, 4 mg vitamin B1, 39,600 I.U. vitamin A, 10 mg vitamin B2, 4 mg vitamin B6, 1,340 µg kyselina listová, 100 mg vitamin C, 60 I.U. vitamin D3, 8 mg vitamin K3, 12 µg vitamin B12.

Uchovávejte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–25°C. Neskladujte v ledničce!

TIP! Optimální teplota pro chov octomilek je  22-25 °C v místnosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro krmný hmyz a další bezobratlé
Hmotnost: 250 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: