Lucky Reptile Fly Feeder

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Praktické krmítko a odchovný box pro octomilky a další létající krmný hmyz.

Dostupnost Skladem (2 ks)
115 Kč    
Kategorie Terarijní misky, napáječky a krmítka
 

Lucky Reptile Fly Feeder

Fly Feeder je chovný box, který se používá k odchovu a krmení octomilek a dalšího létajícího hmyzu. Především nelétavé octomilky jsou vhodné jako krmný hmyz pro čerstvě vylíhnutá mláďata chameleonů, malé ještěry, pavouky, kudlanky, drobné žabky a další obojživelníky. 

  • box se snadno používá
  • má bezpečný uzavíratelný mechanismus
  • nastavitelné boční ventilační otvory
  • praktický uzavíratelný otvor, aby krmný hmyz mohl v teráriích postupně vylézat
  • snadno se čistí a dezinfikuje 

Hmyz odchovaný v boxu Fly Feeder není nutné přendávat, celý box pouze umístíte do terária a otevřete malý otvor, kterým bude hmyz postupně vylétávat ven. Vhodné pro dlouhodobější zásobování živého hmyzu v teráriích, např. v době nepřítomnosti nebo při větším počtu zvířat v jednom teráriu.

Použití: vložte odpovídající substrát pro daný druh hmyzu (např. Nekton Drosophila) do spodní části krmítka. Do substrátu vložte vajíčka, larvy hmyzu nebo dospělé jedince, kteří vajíčka nakladou. Umístěte Fly Feeder na místo s odpovídajícím klimatem pro daný druh hmyzu. Vyčkejte, než se krmný hmyz vylíhne.Po vylíhnutí krmného hmyzu umístěte Fly Feeder do terária a otevřete vrchní uzávěr. Můžete tak libovolně dávkovat množství hmyzu, které má z krmítka vylézt.

TIP! Optimální teplota pro chov octomilek je  22-25 °C v místnosti.

Rozměry 11 x 6 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: