Reptile Systems Insect Food 60g

Kód: 56041-5105-41
135 Kč
Skladem do 4-5 dní

Prémiové krmivo bohaté na živiny a vitamíny pro krmný hmyz, určené pro tzv. "gutloading".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reptile Systems Insect Food 60 g

Přírodní krmivo v prémiové kvalitě pro krmný hmyz - cvrčci, sarančata, švábi, mouční červy a zophobas. Krmivo Insect Food je složeno pouze z přírodních ingredienci, je plné živin a navíc je obohaceno o vitamíny a minerály. Krmivo je vhodné podávat krmnému hmyzu několik dní před zkrmením. Díky této směsi budete krmit své plazy hmyzem plným živin. Tak zajistíte, že vaši plazi budou konzumovat plnohodnotné živé krmivo. Tento způsob krmení hmyzu se označuje jako gutloading.

  • kvalitní krmná směs pro krmný hmyz vhodná na tzv. gutloading hmyzu
  • bohatá na živiny, vitamíny, minerály a včelí pyl
  • 100% z přírodních ingrediencí
  • obsahuje přírodní barviva, která zvýrazňují zbarvení sarančat
  • lze podávat v suché formě nebo smíchané s vodou
  • dlouhá trvanlivost


Složení:
 vojtěška, uhličitan vápenatý, pampeliška, mrkev, špenát, včelí pyl, spirulina s DHA,  přírodní červený jíl, papája, řasa Dunaliella Salina, kyselina křemičitá, mango.

Doporučený způsob zkrmování: nabízejte živému hmyzu několik dní předtím, než bude hmyz podáván plazům. Směs sypeme krmnému hmyzu v suché formě nebo ji můžeme smíchat s vodou a podávat ve formě pasty.V případě podávání suché směsi je nezbytné krmný hmyz hydratovat. Jako zdroj vody doporučujeme vodní gel pro hmyz.

Návod na přípravu: poměr míchání je 1:3. Do malé misky nasypte 1 čajovou lžičku krmiva a smíchejte ho s 3 čajovými lžicemi vody. Misku umístěte do boxu s krmným hmyzem.

TIP! Krmný hmyz uchovávejte v ubikaci s dostatečným větráním, aby nedocházelo k zapařování, které vede k předčasnému úhynu hmyzu. Ideální jsou speciální chovné boxy, které mají víčka opatřená dostatečně velkými větracími otvory. 

Reptile Systems Insect Food

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: