Arcadia PureSun Compact Kit

Kód: CPSCLRK1
2 279 Kč
Skladem (2 ks)

Kompletní osvětlovací sada reflektoru s přívodním kabelem a ochrannou mřížkou včetně plnospektrální kompaktní zářivky Arcadia PureSun 20W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Arcadia PureSun Compact Kit

Osvětlovací jednotka je vyrobená z kvalitních materiálů. Compact Kit se skládá z kvalitní jednotky s integrovaným leštěným reflektorem, odolné keramické objímky E27 a přívodního kabelu s vypínačem o délce 2,8 m. Jednotka je navíc osazena kovovou mřížkou. Tím je zajištěna ochrana zvířete před kontaktem se světelným zdrojem. Určeno pro zdroje do 30W. Kovové rameno na Compact Kitu je možné upevnit buď na drátěný strop klece nebo ho lze přišroubovat zespodu ke stropu terária (vrut není součástí balení). Rameno je otočné, takže může být pod i nad reflektorem.

Součástí balení je kompaktní zářivka Arcadia PureSun 20W s plným světelným spektrem (5800 K) perfektně simulující denní světlo. Toto světlo s 2,4 % UVB a 30 % UVA je vhodné zejména pro denní druhy ještěrů, pro želvy, exoty a další druhy živočichů. Jako UVB zdroj je však vhodné i pro zvířata s nízkými nároky na UVB záření: gekončík noční, pagekoni, hadi (krajta, hroznýš, užovka, korálovka), škorpioni, pavouci, ptáci.

Skvěle se hodí i pro UVB žárovky a zdroje sloužící jako zdroj denního světla. Díky vestavěnému hliníkovému reflektoru je zesílen dosah UVB záření o několik centimetrů, záření je navíc usměrněno požadovaným směrem. U denních světel je výrazně navýšeno množství světla vyzařovaného do ubikace a díky tomu efektivně prosvětlíte větší plochu terária.

Hlavní výhody

  • zesiluje dosah UV záření a zvyšuje množství viditelného světla
  • běžný závit E27
  • kvalitní konstrukce a zpracování
  • mřížka sloužící jako ochrana proti kontaktu zvířete se světelným zdrojem
  • přívodní kabel s vypínačem dlouhý 280 cm
  • možnost uchycení i na klece s ptáky nebo hlodavci

Kompatibilita

Do této jednotky je možné umístit všechny typy a značky kompaktních zářivek do 30W. Z naší nabídky se jedná především o UVB kompakty Sunlux 25W, Exoterra Reptile 13W i 25W a Repti Planet 13W a 26W. Kromě toho se toto svítidlo hodí na denní LED žárovky Reptile Systems New Dawn LED Compact.

Doplňkové parametry

Kategorie: Osvětlení do terária
Patice: E27
Délka přívodního kabelu: 2,8 m
Vypínač: ano
Rozměr: 345 x 130 x 90 mm
Teplota chromatičnosti: 5800 K
Typ světelného spektra: Plné spektrum
Příkon: 20W

Reptile Systems Compact Lamp Unit E27

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: